| Свежа реколта през цялата година |
| Самополиване и интелигентно осветление |
| До 51 растения без усилия |
| Превърнете стената в градина |
Click and Grow вертикална градина Wall Farm
Стенната градина Wall Farm е домашна вертикална градина, която отглежда за вас пресни билки, плодове и листни зеленчуци – целогодишно и изключително локално.
Иновативната технология Click and Grow прави целогодишното домашно отглеждане на храна съвсем лесна задача. Благодарение на технологията Smart Soil, тази вертикална градина може да бъде част от всяко домакинство, ресторант, училище, магазин за зеленчуци или офис.
Wall Farm разполага с 3 рафта, всеки от които е напълно оборудван с напояване и осветление. Wall Farm има общо 51 отвора за засаждане. Ако нивото на водата за автоматично поливане спадне, саксиите ще ви предопредят чрез мигане на осветлението.
В опаковката ще намерите капсули със смес от цветя: 18× циганче, 18× петуния и 18× калдъръмче.
Забележка: Wall Farm се доставя разделена на 3 пакета: единият пакет съдържа шперплатовите части на рафтовете, следващият съдържа техническото оборудване (осветление, резервоари за вода и др.), а последният пакет се състои от капсули за засаждане.
Цялата опаковка съдържа следните артикули:
2× Петуния (пакет от 9)
2× Калдъръмче (пакет от 9)
2× Циганче (пакет от 9)
Комплект от шперплат за Wall Farm голям
Комплект инструменти
Характеристики:
Параметри:
| Конструкция, материал и цвят | |
| Мобилни приложения | Да |
|---|---|
| Цвят | бял |
| Функции на саксията за цветя | таймер на осветлението, смарт почва |
| Обем на резервоара за вода | 35000 мл |
| Време за покълване | 1–2 |
| Период на растеж | 1–2 |
| Продължителност на живота на растението | 2–4 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 2020 мм |
| Размери ширина | 1348 мм |
| Размер дълбочина | 400 мм |
| Тегло | 7000 г |