| Прибирайте реколта от 25 растения без грижи |
| Автоматичното напояване пести вашето време |
| Приложение с Bluetooth следи растежа |
| Дъбовият дизайн изглежда премиум |
За 25 разсада bluetooth приложение LED крушки 2×16W автоматично напояване обем на резервоара 9000 ml изработено от дъбова дървесина 54 разсада в опаковката
Click & Grow 25 ви позволява да се
наслаждавате на устойчив начин на живот,
изпълнен с най-пресните и най-хранителни
домашни листни зеленчуци. Тя се грижи за
поливането, осветлението, а свързаното
приложение ще ви помогне да
наблюдавате растенията и да получавате
съвети как да отгледате възможно най-обилна
реколта.
Ключови параметри:
Въпреки че е подходяща за всички растения Click & Grow, нейната патентована система от тави е специално проектирана за отглеждане на листни зеленчуци в плавен цикъл на засаждане и прибиране на реколтата. Винаги ще имате на разположение здравословни зеленчуци, които да добавяте към ястията си:
Системата Click & Grow 25 е конструирана като най-лесното решение за ежедневно наслаждаване на листни зеленчуци с първокласно качество. Отглеждането на билки, плодове и цветя е възможно, но за тях препоръчваме нашите други продукти.
| Комуникация | |
| Свързване с телефона | Bluetooth |
|---|---|
| Конструкция, материал и цвят | |
| Мобилни приложения | Да |
| Цвят | бял |
| Обем на резервоара за вода | 9000 мл |
| Брой разсади | 25 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 51 мм |
| Размери ширина | 75,5 мм |
| Размер дълбочина | 43 мм |
| Тегло | 15000 г |