| Доставка до адрес | 18,29 € | 13. 4. при Вас |
3D принтер FDM, пространство за печат 225mm×225mm×265mm, материал за печат 1.75mm ABS, PETG, PLA и TPU, скорост на печат 500mm/s, възможност за печат: WLAN, USB
ПОВРЕДЕНА ОПАКОВКА
Стоката е нова, но с повредена опаковка.
Въпреки това продуктът не е разопакован, в първоначалното си състояние е и се доставя
в пълна окомплектовка с 24 месеца
гаранция.
FDM принтерът Neptune 4 представлява истински хит в асортимента на марката Elegoo. Комбинацията от мощна дънна платка и 64-битов четириядрен процесор ARM постига впечатляваща максимална скорост на печат от 500 мм/сек, което позволява изработката на модели за рекордно кратко време (за постигане на оптимални резултати обаче се препоръчва наполовина по-ниска скорост). Може да се похвали с елегантен, модерен дизайн с преносима и стабилна портална конструкция. Със солидно работно пространство той може да реализира и най-креативните проекти. Въпреки впечатляващата си производителност, принтерът е цялостно обезшумен, така че целият процес на печат протича много тихо. Също така е оборудван с 8 GB памет, което позволява безопасното съхранение на повече от 400 моделни файла. За разлика от останалите принтери от серията Neptune, които поддържат фърмуера Marlin, този принтер се доставя с фърмуер Klipper.
Ключови характеристики:
| Тип аксесоар | |
| Вид на устройството | 3D принтер |
|---|---|
| Дисплей | |
| Сензорен дисплей | Да |
| Комуникация | |
| Опции за отпечатване | WiFi, USB устройство |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Ширина на зоната за печат | 225 mm |
| Дълбочина на печатното пространство | 225 mm |
| Височина на зоната за печат | 265 mm |
| 3D печат материал | PLA, ABS, PETG, TPU |
| технология за печат | FDM |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 445 мм |
| Размери ширина | 475 мм |
| Размер дълбочина | 515 мм |
| Тегло | 8 г |
Работи. за цената не бих могъл да поискам повече
Благодарим ви за прегледа и за покупката. Хубав ден.