| Светкавичен печат до 500 mm/s |
| Изцяло метална конструкция за стабилност |
| Две нагревателни зони спестяват време |
| Klipper производителност за ентусиасти |
| Доставка до адрес | 18,29 € | 20. 7. при Вас |
3D принтер FDM, работно пространство 225mm×225mm×265mm, материал за печат 1.75mm ABS, PETG, PLA и TPU, скорост на печат 500mm/s, възможности за печат: WLAN, USB
FDM принтерът Neptune 4 Pro от марката Elegoo се отличава със скорост, стабилност и производителност. Той е оборудван с мощна дънна платка с 64-битов четириядрен процесор ARM, благодарение на който постига впечатляваща максимална скорост на печат от 500 mm/s (за постигане на оптимални резултати обаче се препоръчва наполовина по-ниска скорост). Въпреки че и двата принтера (Neptune 4 и Neptune 4 Pro) имат много сходни характеристики, съществуват три ключови разлики, които отличават Pro версията – това са нагряващата платформа с две топлинни зони (и двата принтера имат 250 W нагряваща платформа, но интелигентната нагряваща платформа при Pro версията има две независими топлинни зони 150 W + 100 W), след това изцяло металната рамка и накрая изцяло металната линейна релса. Принтерът може да се похвали с елегантен, модерен дизайн, а благодарение на порталната си конструкция е стабилен и лесен за пренасяне. Той е съвместим с фърмуера Klipper.
Ключови характеристики:
| Тип аксесоар | |
| Вид на устройството | 3D принтер |
|---|---|
| Дисплей | |
| Сензорен дисплей | Да |
| Комуникация | |
| Опции за отпечатване | WiFi, LAN кабел |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Ширина на зоната за печат | 225 mm |
| Дълбочина на печатното пространство | 225 mm |
| Височина на зоната за печат | 265 mm |
| 3D печат материал | PLA, ABS, PETG, TPU, ASA |
| технология за печат | FDM |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 515 мм |
| Размери ширина | 475 мм |
| Размер дълбочина | 445 мм |
| Тегло | 8900 г |