| 12K детайли без компромиси |
| Автоматично нивелиране за лесен старт |
| Голямо пространство за амбициозни модели |
| Бърз печат до 70 мм/ч |
| Доставка до адрес | безплатно | 10. 7. при Вас |
3D принтер MSLA, работен обем 218,88×122,88×220 mm, материал за печат UV Resin (смола), дебелина на слоя 0.01mm-0.2mm(1,5–3s), 10" LCD дисплей.
Elegoo Saturn 4 е 3D принтер с резина с 12K резолюция, който е известен със своя лесен за използване интерфейс и поставя нови стандарти за прецизност и качество. Този принтер, оборудван с интелигентни функции, не само произвежда изключително прецизни разпечатки, но също така осигурява подобрено потребителско изживяване за лесна работа. Принтерът се отличава със забележително ниво на детайлност за разпечатки с висока разделителна способност благодарение на своя 10-инчов монохромен 12K LCD дисплей с резолюция 11520×5120 пиксела, съответно XY резолюция от 19×24 μm.
Робистното и издръжливо защитно фолио от закалено стъкло с твърдост 9H надеждно предпазва принтера от надраскване, удари и други форми на повреда. Принтерът Elegoo използва иновативна светлинна технология, която комбинира COB светлинен източник с колиматор с леща на Френел. Чрез този метод се генерира светлинен лъч с дължина на вълната 405 nm, като екранът се експонира под перпендикулярен ъгъл, а ъгълът на падане на светлината е по-малък от 5°. Резултатът е равномерност на светлинното поле над 92 %. Тези параметри гарантират създаването на прецизни разпечатки с детайлни повърхности, остри ъгли и чисти ръбове.
Интелигентният принтер с резина е допълнително оборудван с модерни функции, които осигуряват плавно и удобно за потребителя печатане. Благодарение на автоматичното нивелиране можете да започнете да печатате веднага и без никакви усложнения. Интелигентният механичен сензор гарантира, че печатащата платформа може да бъде нивелирана без притеснения всеки път. Извършването на кратък самотест гарантира правилната функционалност на всеки компонент от този принтер с резина. За да се предотврати евентуална повреда на LCD екрана (напр. от чужди тела) и да се открият евентуални дефекти в резината или проблеми с нивелирането, принтерът е оборудван с уникален механичен сензор, който поддържа функцията за откриване на остатъци.
Надеждната система за откриване гарантира по-висока безопасност и по-добри резултати при печат. Освен това принтерът с резина е снабден с няколко удобни за потребителя конструктивни елемента, които максимизират комфорта и лекотата на процеса на печат. Saturn 4 е проектиран за безпроблемна работа с пречиствателя на въздуха MARS MATE. Благодарение на усъвършенствания филтър с активен въглен с висока плътност, той ефективно премахва миризмата на резина и намалява до 95% от TVOC. PFA фолиото, използвано в тази система, се отличава с изключителни отделящи свойства и незалепваща повърхност. Благодарение на това резината не залепва за фолиото и в същото време е по-лесно да се отстрани готовият отпечатан модел.
Характеристики:
| Тип аксесоар | |
| Вид на устройството | 3D принтер |
|---|---|
| Дисплей | |
| Сензорен дисплей | Да |
| Комуникация | |
| Опции за отпечатване | USB устройство |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Ширина на зоната за печат | 218 mm |
| Дълбочина на печатното пространство | 122 mm |
| Височина на зоната за печат | 220 mm |
| технология за печат | SLA |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 548 мм |
| Размери ширина | 329,2 мм |
| Размер дълбочина | 327,4 мм |
| Тегло | 13500 г |
Благодарим ви за прегледа и за покупката. Хубав ден.