| 4K кино до 300 инча |
| Ясна картина дори през деня |
| Автоматиката настройва картината вместо вас |
| Звукът от Harman Kardon ще ви потопи |
| Места за получаване | безплатно | 6. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 6. 5. при Вас |
LED проектор, 4K, високоговорители Harman Kardon 2× 8W, 1500 ISO lm, интелигентни автоматични функции, автоматична keystone корекция ±40° по двете оси
Запознайте се с проектора HORIZON Pro, най-универсалния и лесен за използване домашен 4K проектор от компанията XGIMI. Той съчетава водещи функции в интуитивен и мощен пакет. Спрете да се занимавате с търсене на перфектния образ, просто включете проектора в която и да е стая и в рамките на няколко секунди ще имате кино изживяване веднага след изваждането от кутията. Получете още по-голямо потапяне, където и да изберете, благодарение на превъзходното качество на картината, интелигентните функции за изобразяване и звука от Harman Kardon.
Ключови характеристики:
Бъдещето никога не е изглеждало по-ярко HORIZON Pro ви носи най-високото 4K качество на изображението, достъпно в проектор с такъв размер, и то до огромен диагонал от 300". С резолюция до 3840 × 2160 можете да издигнете гейминг вечерта на по-високо ниво или да пуснете любимия си филм в ultra HD резолюция. Вече не е нужно да избирате между преносимост и размер или качество на изображението.
Яркост преди всичко Технологията за супер ярка проекция на HORIZON Pro превъзхожда всяка конкуренция. Вече не е необходимо да се притеснявате за избора на друга стая или търсенето на ъгъл за проектиране през деня или в ярка среда. HORIZON Pro е най-яркият проектор в своя клас с почти 30%. Той излъчва невероятните 1500 ISO лумена. HORIZON Pro осигурява живи цветове и изключително остра картина, дори в ярка среда.
Изключително бърза настройка Край на проблемите с конфигурацията. HORIZON Pro е готов за работа благодарение на супер бързото стартиране, автоматичния фокус и корекцията на трапецовидните изкривявания, както и новата детекция на обекти с помощта на изкуствен интелект. Подгответе се да използвате своя най-голям екран по същия начин, както всяко друго устройство: мигновено и интуитивно.
Графичен енджин X-VUE 2.0 Уникалната система на графичния енджин X-VUE на XGIMI значително повишава яснотата и верността на динамичните кадри. Качеството на изображението е по-ясно и плавно, с по-чисти и реалистични цветове, носейки наистина потапящо потребителско изживяване.
Интерполация на кадри MEMC HORIZON Pro осигурява много ниска латентност с възможно най-малко размазване на изображението чрез технологията за интерполация на кадри MEMC. Технологията за компенсация на движението на XGIMI използва специализиран алгоритъм, който предотвратява размазването на изображението. Спортните предавания, филмите и всички ваши любими игри ще останат остри и ясни дори в разгара на действието.
HDR 10 × HLG HORIZON Pro използва технологията HDR 10, която носи впечатляващо съотношение на контраста в ярка и тъмна среда. Насладете се на съдържанието си в пълни детайли по всяко време на денонощието. Благодарение на съвместимостта със стандарта за излъчване Hybrid Log Gamma, Horizon осигурява пълноценно HDR изображение през радиостанциите, така че да не пропуснете нито един момент.
Регулиране на яркостта чрез изкуствен интелект HORIZON Pro има интегриран оптичен сензор, който в сътрудничество с изкуствения интелект на XGIMI открива и реагира на обекти, които стоят на пътя му, както и на промени в околната светлина. Функцията AI Brightness Adjustment гарантира, че при промяна на нивото на околната яркост изображението остава ярко и цветно. Сбогувайте се с ръчните настройки и се насладете на безпроблемно кино изживяване във всяка стая и по всяко време на денонощието.
Звукът е от значение HORIZON Pro е изграден върху професионален звуков дизайн от доказания производител на високоговорители Harman Kardon. Насладете се на звук с качество като в кино от два 8W 45mm високоговорителя с пълен обхват, разработени специално за Horizon. Звукът на Harman Kardon осигурява ненадминато потапяне и баланс с ниско изкривяване и висока динамична реакция. В комбинация с технологията DTS Studio Sound, HORIZON Pro може да осигури виртуализиран съраунд звук с подобрение на диалозите и басите. Можете дори да използвате HORIZON Pro като високопроизводителен Bluetooth високоговорител, като просто го свържете към всяко устройство.
Приложения
Свързаност HORIZON Pro ви свързва навсякъде благодарение на двата HDMI и USB порта, LAN и изхода за слушалки. Прекъснете кабела и свържете още повече периферни устройства благодарение на двубандовия 2,4/5G Wi-Fi и Bluetooth.
Екологична отговорност HORIZON Pro засилва ангажимента на XGIMI към потребителите и околната среда. По-издръжливите устройства позволяват по-голяма употреба и помагат за намаляване на количеството отпадъци. HORIZON Pro използва изключително ефективен LED светлинен източник, който осигурява перфектно остра и ярка картина през целия си жизнен цикъл – до 10 години, дори при 8-часова ежедневна употреба.
Характеристики:
Технически параметри:
Оптични параметри:
Параметри на проекцията:
Системни параметри:
Свързаност:
Параметри на захранването:
Аудио:
Други параметри:
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Android TV 10 |
|---|---|
| Памет | |
| Вградена памет | 32 GB |
| Оперативна памет | 2 GB |
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Таван, Под |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 мм аиудио жак |
| Максимално потребление | 200 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | Chromecast |
| Технология на прожектиране | DLP |
| Вертикална корекция Keystone | 40 ° |
| Хоризонтална корекция Keystone | 40 ° |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 300 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 2560px |
| Естествена разделителна способност | 3840x2160 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 208 мм |
| Размери ширина | 218 мм |
| Размер дълбочина | 136 мм |
| Тегло | 2 г |
| Шум | 30 dB |
| Други | |
| Тонколони | 2x5W |
Здравейте, на уебсайта прочетох, че животът на лампата е 30 000 часа. Каква е цената на замяната тогава, моля?
Здравейте, моля, свържете се с колегите си на адрес servis@sunnysoft.cz