| Full HD картина навсякъде |
| Harman Kardon звук без изкривявания |
| Автоматично подравняване и фокусиране на картината |
| Вградена батерия за пътуване |
| Места за получаване | безплатно | 4. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 4. 5. при Вас |
LED проектор, Full HD (1920×1080), Harman/Kardon високоговорители 2× 5W, 700 ISO lm, автоматична keystone корекция ±40° по двете оси, батерия 17100 mAh
Разширяване на границите на
преносимите проектори
XGIMI Halo+ надминава границите, благодарение на
най-модерните технологии и несравнимите
характеристики Halo+ е правилният избор сред
преносимите проектори!
Чудесен спътник и за пътуване
Ултрапреносимият Halo+ се отличава с първокласна конструкция, вградена 59Wh
батерия с 2 часа издръжливост и минималистичен дизайн, всичко оптимизирано
за вашето максимално визуално
изживяване.
Двойни високоговорители от
Harman-Kardon
Зашеметяващата разделителна способност на
картината се допълва от двойни 5W
високоговорители Harman Kardon, които издават
чист Hi-Fi звук без изкривяване с оптимален
бас. Оживете всяка вечер с караоке или
слушане на любимата ви музика чрез Bluetooth
връзка.
Оптимална корекция на изображението
с автоматично фокусиране
Проекторът сам настройва прожектираното
изображение, за да съответства на размера
на вашия екран, благодарение на
интелигентното откриване на
прожектираното пространство въз основа на
вертикални/хоризонтални ъгли +/- 45°. Halo+
автоматично променя мащаба на проекцията,
за да избегне препятствия, и също така
автоматично фокусира изображението, докато
стане кристално чисто.
Halo+ работи вместо вас
Водещата технология Intelligent Screen Adaption (ISA)
опростява управлението и настройките.
Отличната скорост на процесора заедно с подобрения изкуствен интелект предлага
много бърза адаптация и корекция на
изображението въз основа на повърхността,
върху която прожектирате.
Очарователно 3D
Нашата 3D функция осигурява дълбоко
възприятие на дълбочината и сливане на
изображението благодарение на DLP
технологията на кино ниво, използвана в повечето кина по света. С Halo+ можете лесно да
настроите 200" дисплей и да се наслаждавате
на 3D съдържание навсякъде и по
всяко време.
Всички ваши любими приложения и още
Открийте нов свят на забавление.
Благодарение на операционната система Android
TV 10.0 и Google Play, проекторът осигурява
безпроблемен достъп до над 5000 приложения,
като HBO Max и Prime Video. Независимо дали гледате
най-новия сериал у дома или къмпингувате на
палатка.
Вграден Chromecast
С интегрирания Chromecast можете безжично да
стриймвате приложения, игри и други
директно към Halo+ от вашите Android или Apple
устройства.
Управление с вашия глас
Винаги лесно достъпният Google Assistant,
интегриран в дистанционното управление, ви
позволява незабавно да отваряте
приложения, да търсите видеоклипове и много други.
Несравнима производителност
Интегрираната 60Hz MEMC технология (технология
за компенсация на движението) използва
специализиран алгоритъм за подобряване на
остротата на изображението и времето за
реакция при възпроизвеждане. Дори по време
на динамични моменти от спортни събития,
вашето изображение е непрекъснато остро
и ясно.
Пъстри и реалистични цветове
Функцията HDR10+, която предлага проекторът,
предоставя източник на феноменална
дълбочина на цвета и добре балансиран
контраст, кадър след кадър. Насладете се на
реалистични светли и тъмни цветове, идеални
за романтична филмова вечер на плажа.
Ненадмината визуална чистота
Техническите ентусиасти ще харесат
усъвършенствания image engine – X-VUE 2.0. Той
показва много ясно с голям акцент върху
широка гама от цветове с ултра ясни
визуализации, които ще ви погълнат, докато
гледате любимото си телевизионно
съдържание на открито.
Разработено за видео игри
Режимът „Game Mode Boost“ съчетава върхова
резолюция на изображението със звук, с висока честота на опресняване на кадрите и ниска латентност от 26.5ms, напълно
поддържайки и най-взискателните видео игри.
Благодарение на портовете за HDMI 2.0, USB 2.0 и слушалки, Halo+ е готов за всичко.
Взема предвид екологията и вашето
здраве
Чрез намаляване на емисиите на синя
светлина, проекторът Halo+ намалява умората
на очите. Консумира значително по-малко
електроенергия от конкурентните проектори
с ултра-икономична LED лампа, която има живот
до 10 години.
Характеристики:
Технически параметри:
Оптични параметри:
Системни параметри
Свързаност
Параметри на захранването
Аудио
Други параметри
| Памет | |
| Вградена памет | 16 GB |
|---|---|
| Оперативна памет | 2 GB |
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Таван, Маса, Стена, Под |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, 3.5 мм аиудио жак |
| Максимално потребление | 90 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | 3D, Chromecast |
| Технология на прожектиране | DLP |
| Вертикална корекция Keystone | 40 ° |
| Хоризонтална корекция Keystone | 40 ° |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:10 |
| Максимална поддържана разделителна способност | 3840px |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 113 мм |
| Размери ширина | 145 мм |
| Размер дълбочина | 171 мм |
| Тегло | 1587 г |
| Шум | 30 dB |
| Други | |
| Тонколони | 2x5W |
Определено най-добрият преносим (със собствена батерия) проектор на пазара. Бях много изненадан от красивото изображение от такова малко устройство. Аз съм тежък потребител и, разбира се, за основното ми гледане имам телевизор, който засега никой проектор не може да надмине. Но ако искате да гледате нещо в спалнята, кухнята, на вилата или в градината например, вероятно няма да носите телевизора. И точно това прави този проектор, като все пак ще останете доволни от високото му качество във всяко отношение. Страхотен и се влюбих в него много бързо :)
Здравейте, ако искате да гледате Netflix, препоръчвам да следвате инструкциите тук: https://www.xgimicz.cz/jak-pouzivat-aplikaci-netflix-na-projektorech-xgimi/
има вградена 59Wh батерия с 2 часа живот на батерията.