| Full HD картина в движение |
| Google TV и Netflix веднага |
| Harman Kardon звук без изкривявания |
| Автоматичен фокус и корекция |
| Места за получаване | 8,59 € | 28. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 7,69 € | 28. 5. при Вас |
LED проектор, Full HD (1920×1080), Harman/Kardon високоговорители 2×5W, 700 ISO lm, автоматична keystone корекция ±40° по двете оси, батерия 17100 mAh, Google TV, Netflix.
ПОВРЕДЕНА ОПАКОВКА
Стоката е нова, но с повредена опаковка.
Въпреки това продуктът е неразпечатан, в оригинално състояние и се доставя в пълна
окомплектовка с 24 месеца гаранция.
XGIMI Halo+ надминава границите на преносимите проектори. Благодарение на най-модерните технологии и несравними характеристики, той е ясен избор сред преносимите проектори и може да бъде вашият чудесен спътник при пътуване. Ултрапреносимият проектор се отличава с първокласна конструкция, вградена 59Wh батерия с 2-часов капацитет и минималистичен дизайн, като всичко е оптимизирано за вашето максимално визуално и звуково изживяване. Зашеметяващата разделителна способност на картината е балансирана от двойни 5W високоговорители Harman Kardon, които възпроизвеждат чист Hi-Fi звук без изкривявания и с оптимален бас. Оживете всяка нощ с караоке или слушане на любимата си музика от мобилния телефон, който лесно свързвате към проектора и неговите мощни високоговорители чрез Bluetooth връзка.
Друго от многото предимства на проектора XGIMI Halo+ е оптималната корекция на изображението с автоматично фокусиране. Проекторът сам регулира прожектираното изображение, за да съответства на размера на вашия екран, и благодарение на интелигентното засичане на прожекционното пространство може безупречно да изравни изображението, прожектирано от вертикален или хоризонтален ъгъл в диапазон до +/-45°. Halo+ автоматично променя мащаба на прожекцията, за да избегне препятствия, а също така автоматично фокусира картината, докато тя стане кристално чиста. Превъзходната адаптивна технология Intelligent Screen Adaption (ISA) опростява управлението и извършва всички настройки на прожекцията вместо вас. Отличната скорост на процесора заедно с подобрения изкуствен интелект предлага много бърза адаптация и корекция на изображението според повърхността, върху която прожектирате.
3D функцията на проектора осигурява прецизно възприемане на дълбочината и последващо сливане на изображението благодарение на DLP технологията, която се използва в повечето кина по целия свят. С Halo+ можете лесно да настроите прожектиране на картина до 200 инча (500 см) диагонал и освен това да се наслаждавате на 3D съдържание навсякъде и по всяко време. Всички ваши любими приложения и друго съдържание са буквално на една ръка разстояние. С този проектор ще откриете нов свят на забавление. Благодарение на операционната система Google TV и поддръжката на Google Play, проекторът осигурява безпроблемен достъп до над 5000 приложения за изтегляне, като Netflix, HBO Max и Prime Video. Това богато съдържание е на ваше разположение навсякъде, независимо дали гледате най-новия сериал у дома или къмпингувате в палатка. С интегрирания Chromecast можете безжично да стриймвате приложения, игри и други директно към проектора Halo+ от вашите мобилни устройства с операционна система Android или Apple iOS.
Гласовото управление е черешката на тортата. Винаги лесен за използване, Google Assistant, интегриран в дистанционното управление, ви позволява незабавно да отваряте приложения, да търсите видеоклипове и много други само с помощта на гласови команди. Нещо повече, мощността на проектора ще ви спре дъха. Интегрираната 60Hz MEMC технология (motion compensation technology) използва специализиран алгоритъм за подобряване на рязкостта на изображението и времето за реакция при възпроизвеждане на съдържание. Дори по време на динамични моменти от спортни събития, вашето изображение ще бъде постоянно рязко и ясно. Ще се насладите на пъстри и реалистични цветове. Функцията HDR10+, която проекторът също предлага, е източник на феноменална дълбочина на цветовете и добре балансиран контраст, кадър по кадър. Насладете се на реалистични светли и тъмни цветове и си подарете романтична филмова вечер, например на плажа.
Техническите ентусиасти ще се влюбят в несравнимата визуална чистота благодарение на усъвършенствания графичен двигател X-VUE 2.0. Той показва изображението много ясно и с голям акцент върху широка гама от цветове с ултра ярки визуализации, които ще ви погълнат, докато гледате любимото си телевизионно съдържание на открито. XGIMI Halo+ е разработен и за видеоигри. Режимът „Game Mode Boost“ съчетава върхова резолюция на картината със звук, висока честота на опресняване на кадрите и ниска латентност от 26,5 ms, благодарение на което напълно поддържа дори най-взискателните видеоигри. Благодарение на интегрираните портове за HDMI 2.0, USB 2.0 и слушалки, Halo+ е готов за практически всичко. Но това не е всичко. Заслужава да се отбележи и грижата за екологията и вашето здраве. Чрез намаляване на емисиите на синя светлина, проекторът Halo+ минимизира умората на очите. Същевременно консумира значително по-малко електроенергия от конкурентните проектори, благодарение на ултра-икономичната LED лампа, която има живот до 10 години.
Характеристики:
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Android TV 11 |
|---|---|
| Памет | |
| Вградена памет | 16 GB |
| Оперативна памет | 2 GB |
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Таван, Маса, Под |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 мм аиудио жак |
| Максимално потребление | 90 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | Chromecast |
| Технология на прожектиране | DLP |
| Вертикална корекция Keystone | 40 ° |
| Хоризонтална корекция Keystone | 40 ° |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 700 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 500 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 1920px |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 114 мм |
| Размери ширина | 145 мм |
| Размер дълбочина | 172 мм |
| Тегло | 1600 г |
| Шум | 30 dB |
| Други | |
| Тонколони | 2x5W |
Отличен проектор, всичко работи незабавно, както трябва, ясно меню. Отличен магазин!
Благодарим ви за положителния преглед и покупка! Радваме се, че сте доволни от стоките. Очакваме с нетърпение следващите Ви поръчки.