| Кино картина в 4K |
| Яркост 1800 ISO лумена |
| Интелигентна настройка без грижи |
| Dolby Vision и Harman Kardon |
| Места за получаване | безплатно | 7. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 7. 5. при Вас |
Висок клас проектор XGIMI HORIZON S Pro, технология Dual Light 2.0 и Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, яркост 1800 ISO лумена и контраст 2000:1, HDR10.
XGIMI HORIZON S Pro е първокласен проектор, който предлага зашеметяващо и необезпокоявано изображение. Използваната технология Dual Light 2.0 комбинира два светлинни източника. Благодарение на внедряването на три лазера и оптичен двигател с MCL лазер, новият модел предлага върхова яркост от 1800 ISO лумена и контраст 2000:1. Благодарение на MCL лазера, яркостта на изображението се е увеличила с 20 процента в сравнение с предишния модел HORIZON Pro, което го прави един от най-ярките проектори в своя клас. Този продукт има сертификация Dolby Vision. Благодарение на изключително високата яркост, високоговорителите Harman/Kardon и корекцията на изображението Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0, която автоматично се адаптира към различни прожекционни повърхности, той осигурява в реално време истинско кино изживяване, и всичко това в елегантен дизайн с гъвкава вградена стойка за лесна настройка. Размерът на проектираното изображение е регулируем в диапазона от 40 до 200 инча, а като операционна система служи Android TV 11.0. Разбира се, налична е и поддръжка на форматите HDR10 и Dolby Vision.
С помощта на технологията 3D ToF проекторът самостоятелно разпознава заобикалящата го среда и автоматично намира оптималната точка на проекция за възможно най-добро изживяване. Тази функция вече беше налична и при предишното поколение, но именно HORIZON S Pro с нея достига ново ниво по отношение на надеждността на автоматичната настройка. Част от тази система е автоматичната корекция на трапецовидните изкривявания без прекъсване, непрекъснат автоматичен фокус, автоматично адаптиране на изображението, автоматично избягване на препятствия, интелигентна защита на очите, адаптиране на изображението към цвета на стената или режим на голям екран. Освен това проекторът не само настройва всичко самостоятелно, но и запомня настройките за конкретното място, където проектира. Проекторът XGIMI HORIZON S Pro впечатлява не само с параметрите на изображението, но и с дизайна, който излъчва стилно ретро усещане. Използвана е комбинация от метална рамка с крачета и дървена решетка на предната страна.
Характеристики:
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Android TV 11 |
|---|---|
| Памет | |
| Вградена памет | 32 GB |
| Оперативна памет | 2 GB |
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Таван, Маса, Под |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Максимално потребление | 200 W |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | Chromecast |
| Технология на прожектиране | DLP |
| Вертикална корекция Keystone | 40 ° |
| Хоризонтална корекция Keystone | 40 ° |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 1800 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 500 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 3840px |
| Естествена разделителна способност | 3840x2160 |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 234 мм |
| Размери ширина | 273 мм |
| Размер дълбочина | 174 мм |
| Тегло | 4750 г |
| Шум | 30 dB |
Здравейте, мисля да си купя този проектор, но имам нужда от съвет как да свържа това, което имам вкъщи.
Sonos play bar https://www.iwant.cz/Sonos-PLAYBAR-p33696 + sonos ONES, Apple TV и PS5.....очевидно е, че бих искал да използвам аудиосистемата Sonos допълнително в случай на замяна на телевизора за проектор...и трябва да свържа Apple TV( където е Netlifx, HBO, Skylink и подобни) + PS5...благодаря за съвета. Кехер
Здравейте, За съжаление нямаме опит с тази комбинация. PS 5 не би трябвало да е проблем да се свърже чрез HDMI, но за съжаление имам съмнения относно съвместимостта на плейбара и проектора.