| Прожектира навсякъде без контакт |
| Остра картина без настройки |
| Google TV и Netflix веднага |
| JBL звук и амбиентна светлина |
| Места за получаване | 8,59 € | 5. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 5. 5. при Вас |
LED проектор, Full HD (1080p), JBL високоговорители 2× 3W, 250 ISO lm, интелигентен автоматичен фокус и корекция на трапецовидното изкривяване
XGIMI Vibe One е интелигентен, преносим проектор с батерия, който се адаптира към вашия ден. Не става въпрос само за прожектиране, а за създаване на перфектната атмосфера. Благодарение на елегантния и минималистичен дизайн, Vibe One Pro се превръща в стилно допълнение към вашия интериор, независимо дали е включен или не. Интегрираната стойка се превръща и в практична дръжка за лесно пренасяне.
Забравете за дългото настройване и търсенето на контакти. Благодарение на вградената батерия, Vibe One Pro е готов за прожекция веднага и навсякъде. Оборудван е с усъвършенствани функции за автоматична настройка. Непрекъснатата корекция на трапецовидното изкривяване осигурява перфектно прав и подравнен образ, докато непрекъснатият автоматичен фокус се грижи за абсолютно ясна картина, без никакви смущаващи елементи на екрана. Просто го включете, настанете се и се насладете на перфектния образ.
Насладете се на любимите си филми и сериали на огромен прожекционен екран до 150 инча във Full HD (1080p) качество. С вградения Google TV и лицензиран Netflix имате незабавен достъп до хиляди заглавия без необходимост от свързване на външни устройства. За потапящото звуково изживяване се грижат двойните 3W високоговорители от реномираната марка JBL с поддръжка на Dolby Audio.
XGIMI Vibe One Pro се отличава със своята гъвкавост. Можете да го използвате като Bluetooth високоговорител за слушане на музика и да направите всеки момент специален. Освен това, уникалният 8-цветен Ambient Light Mode превръща проектора в амбиентна лампа, която създава подходящото настроение – било то за релаксираща вечер или за оживяване на парти.
Всеки Vibe One Pro се доставя с пакет забавни стикери, за да можете да персонализирате проектора според своя уникален стил. Придайте индивидуалност на вашето устройство и го направете наистина свое.
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Google TV |
|---|---|
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Маса |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | Chromecast |
| Технология на прожектиране | LCD |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 200 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 150 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 1080 |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Други | |
| Тонколони | 2x3W |