| Прецизни щрихи без компромиси |
| Пасивна писалка без зареждане |
| Plug and Play без чакане |
| Ултратънък партньор за OSU! |
| Места за получаване | 4,99 € | 7. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 7. 5. при Вас |
Графичен таблет, активна площ 120×77 mm, пасивна писалка, бърза реакция, висока точност, функция Plug and Play
Открийте истинския си творчески
потенциал с новия графичен таблет G430S.
Таблетът се гордее основно с невероятната
си производителност и компактен размер,
което го прави идеален спътник при игра на
видеоигри като например OSU!.
Таблетът може да се обръща и да се използва
както от десничари, така и от левичари.
В ръката
G430S е по-малък таблет с активна площ 10×7,6 см
и само 2 мм ултратънка дебелина, която
максимално намалява дискомфорта при игра и позволява на потребителя да постави ръката
си дори на ръба на таблета.
Истински потенциал
Благодарение на 8192 нива на натиск, стилусът
може да създава творби точно според вашите
представи. Със стилуса ще можете да
рисувате по-естествени и фини щрихи,
позволявайки ви да отключите истинския
потенциал на вашите умения.
Без зареждане
Към таблета получавате пасивен стилус P01,
който не се нуждае от никакво зареждане.
Така можете да играете или рисувате
безкрайно без прекъсвания. Дизайнът на
писалката ви позволява да превключвате
между писалка и гума с един бутон, като
същевременно осигурява комфорт дори след
дълги часове игра.
Plug and play
G430S не се нуждае от никакви драйвери. Просто
включвате таблета и можете да играете.
Пасивният стилус, бързата реакция и високата чувствителност гарантират
максимална точност при игра.
Характеристики:
Параметри:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 120 мм |
| Активна площ височина | 77 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 266 rps |
| Точност | 0,25 мм |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 130 мм |
| Размери ширина | 107 мм |
| Размер дълбочина | 2 мм |
| Тегло | 130 г |
Здравейте, Производителят посочва само USB 5V в параметрите С уважение Bednar Josef www.SUNNYSOFT.cz