| Рисувайте директно върху FHD дисплея |
| Естествен наклон на писалката 60° |
| 8192 нива на натиск за детайлност |
| Red Dial ускорява творчеството |
| Места за получаване | 8,59 € | 7. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 7. 5. при Вас |
Графичен таблет, активна площ 294×165 мм, естествен наклон на писалката до 60°
Открийте своите творчески умения с новия
графичен таблет от фирма XPPen.
Artist 13.3 Pro идва с голям 13,3-инчов
дисплей и предлага Full HD резолюция, която ви
позволява да рисувате, проектирате,
моделирате и създавате директно в графичния таблет.
Същевременно към таблета получавате и кабел 3 в 1, който ще ви освободи от вечното
разплитане на сложни кабели.
Креативен отвън, продуктивен
отвътре
Креативният интерфейс Red Dial комбинира
8 напълно персонализируеми клавишни
комбинации, създадени така, че вашият
творчески работен процес да бъде възможно
най-плавен. Червеният селектор пасва удобно
в ръката ви и заедно с бързите клавиши може
да бъде програмиран за различни полезни
преки пътища.
Размер на екрана, сравним с вашия
лаптоп
Artist 13.3 Pro разполага с 13,3-инчов дисплей,
който е най-близо до размера на вашия
ежедневен лаптоп. Така можете да приберете
таблета в чантата заедно с лаптопа си и да
започнете да рисувате навсякъде, където ви
споходи творческото вдъхновение.
За всичко, за което ви е необходим
Творете директно върху неговия напълно
ламиниран FHD дисплей, идеален за рисуване,
анимация, фотография, мода, архитектурен
дизайн и много други. С Artist 13.3 Pro вашата
креативност винаги ще бъде една крачка
напред!
Поддръжка на естествен наклон
Таблетът осигурява функция за наклон до
60 градуса и реагира бързо на движението на
ръката ви. Сега вече не е необходимо да
коригирате посоката на четката в програмата отново и отново. Добавете
засенчване към рисунката си лесно чрез
просто накланяне на писалката.
Истински потенциал
Благодарение на 8192 нива на натиск, стилусът
може да създава творби точно според вашите
представи. Със стилуса ще можете да
рисувате по-естествени и фини щрихи, което
ви позволява да отключите истинския
потенциал на вашите способности.
Характеристики:
Параметри:
Прекомерният натиск на стилуса може да причини вдлъбнатини или други повреди по сензорната повърхност.
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 294 мм |
| Активна площ височина | 165 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 220 rps |
| Точност | 0,25 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 8 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Да |
| Интерфейс | USB-C, HDMI |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 13,3 " |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Технология на дисплея | IPS |
| Обратна връзка | 14 ms |
| Контрастно съотношение | 1000:1 |
| Ъгъл на видимост | 178 ° |
| Цветова гама Adobe RGB | 91 % |
| Цветова гама NTSC | 88 % |
| Цветова гама sRGB | 123 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 351 мм |
| Размери ширина | 225 мм |
| Размер дълбочина | 12,9 мм |
| Тегло | 700 г |
Просто мечта за рисунки и анимации. Благодаря