| Естествени щрихи благодарение на наклона |
| Без зареждане, творите по всяко време |
| 8192 нива за фини детайли |
| Четири преки пътя за по-бърза работа |
| Места за получаване | 8,59 € | 10. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 10. 6. при Вас |
Графичен таблет, пасивен стилус, 228.8×152.6 mm активна площ, поддръжка на наклон до 60°
Открийте своя истински творчески потенциал с новия графичен таблет G960S. Таблетът разполага с различни функции, които можете да настройвате сами, за да подобрите още повече комфорта и ефективността при работа. На ваше разположение ще бъдат например програмируеми бутони и цяла гама от ефекти.
Практичен
G960S ви предоставя практичния стилус PH3,
който благодарение на своята пасивна
функция не се нуждае от никакво зареждане.
Така можете да рисувате по всяко време и навсякъде, където ви сполети
вдъхновението.
Всичко на една ръка разстояние
Опростете рисуването си благодарение на
четирите програмируеми бутона, които могат
да бъдат настроени за различни функции или
клавишни комбинации. Техният елегантен
дизайн ги разполага точно отстрани на
таблета за най-лесна употреба.
Поддръжка на естествен наклон
Таблетът предлага функция за наклон до
60 градуса и реагира бързо на движението на
ръката ви. Вече не е необходимо постоянно да
коригирате посоката на четката в програмата. Лесно добавяйте сенки към
рисунката си само чрез накланяне на
писалката.
Истински потенциал
Благодарение на 8192 нива на натиск, стилусът
може да създава творби точно според вашите
представи. С него ще можете да рисувате
по-естествени и фини линии, което ви
позволява да разгърнете истинския
потенциал на вашите способности.
Универсалност и съвместимост.
XP-Pen G960S е съвместим със системи Windows® 7/8/10, Mac
OS X® 10.10 и по-нови, Android 6.0 и по-нови и работи с повечето основни софтуери за творчество,
включително програмите Photoshop®, SAI®, Painter®,
Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®,
Blender® 3D и други.
Характеристики:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 228,8 мм |
| Активна площ височина | 152,6 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 266 rps |
| Точност | 0,4 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 4 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB-C |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 209,5 мм |
| Размери ширина | 319,5 мм |
| Размер дълбочина | 10 мм |
| Тегло | 10 г |