| Безжична свобода без кабели |
| Лек таблет винаги под ръка |
| Пасивно перо без зареждане |
| 8192 нива за прецизни щрихи |
| Места за получаване | 8,59 € | 18. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 18. 5. при Вас |
Графичен таблет, активна площ 178×111 мм, пасивна писалка, USB-C и безжична връзка
Невероятно преносим и фантастично
мощен
Насладете се на мощна производителност от
своя преносим таблет. С изключително
достъпния Deco mini7W можете да улавяте
вдъхновението си по всяко време. Така
идеите ви са винаги под ръка.
Използва безжична технология
Творчеството не трябва да бъде
ограничавано от кабели. Безжичната
технология на Deco mini7W 2,4 GHz ви позволява да
творите бързо и свободно.
Никоя задача или идея не е твърде
сложна
Deco mini7W се отличава с малкия си размер, но не
и по производителност, памет или капацитет.
Таблетът разполага с батерия с изключително дълъг живот, което ви
осигурява много време за работа.
Нека работата ви бъде плавна
Deco mini7W се управлява изключително лесно.
Оставете мислите си да текат свободно.
Настройте експресните бутони, за да
улесните ежедневната си работа.
Удовлетворете творческите си
нужди
Пасивната писалка (стилус), предназначена
за Deco mini7W, не се нуждае от батерия. Можете да
работите с нея дълги часове без
прекъсване.
Изразявайте се прецизно
С изключителна чувствителност,
разпознаваща до 8192 нива на натиск, стилусът
създава естествено изглеждащи линии с различна дебелина. Покажете страхотните си
щрихи с лекота.
Творете свободно
Deco mini7W е преносим и поддържа свързване с таблети и мобилни телефони с операционна
система Android. Изразявайте се без
ограничения.
Свързвайте устройствата си
лесно
Благодарение на включения адаптер, Deco mini
позволява свързване USB-C към USB-C. Така можете
да свържете таблета с широка гама от
устройства според нуждите си.
Разширена съвместимост
Таблетът XPPen Deco mini7W е съвместим с Windows® 10/8/7,
Mac OS X® 10.10 (и по-нови) и Android 6.0 (и по-нови).
Таблетът също така работи с водещи графични
програми като Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip
Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca® и Blender® 3D.
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 178 мм |
| Активна площ височина | 111 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Брой на регулируемите бутони | 8 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Да |
| Интерфейс | USB-C |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 162 мм |
| Размери ширина | 260 мм |
| Размер дълбочина | 9,3 мм |
| Тегло | 307 г |
Благодаря ви