| Реалистично рисуване със стилус X3 |
| IPS дисплей с 99% Adobe RGB |
| 8192 нива на натиск за фини линии |
| Нов таблет с пълна гаранция |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 25. 5. при Вас |
Графичен таблет 15,6" IPS дисплей, 1920×1080, 341×192 мм активна площ, 8192 нива на натиск, 5080 lpi резолюция на сензорния слой, Adobe RGB 99% цветова гама
Артикулът е чисто нов с всички аксесоари. Единственият дефект е, че оригиналната опаковка е повредена (вдлъбната, скъсана или изтъркана). Ако изхвърляте кутията веднага, това е идеалният начин да спестите пари, като същевременно получите нов продукт с пълна гаранция.
Пробив.
XP-PEN дава ново определение на технологията
за цифрово рисуване.
Революционен технологичен
пробив.
Пускането на пазара на интелигентния чип X3
отваря нова глава за стилусите XP-PEN:
технологията на интелигентния чип. Марката
XP-Pen е разработила интелигентен чип, който
значително ще подобри производителността и структурата на използване на стилуса,
позволявайки му да работи като изкуствен
мозък и да осигури най-реалистично
преживяване при рисуване. Благодарение на
този малък нов чип технологията на писане
със стилус никога не е била по-естествена и творчеството ви може да се разгърне
напълно. Като първият дисплей за писалка,
който придружава стилус, задвижван от чипа
X3, Artist Pro 16 е в челните редици на
революционния ход на XP-PEN към технологията
за цифрово рисуване.
Революционна технологична
иновация за истинско рисуване в реални
условия.
Дори художници, свикнали с традиционните
методи на рисуване, намират Artist Pro 16 за
естествено решение, тъй като иновативният
дизайн на дисплея осигурява истинско
преживяване при рисуване.
С перфектната двойка идва и продуктивната ефективност.
С перфектното съчетание на дисплея и стилуса X3 Elite Plus ще можете да създавате
великолепни произведения на изкуството
ефективно и безпроблемно.
Стилно и издръжливо
решение за цифрово рисуване.
С дисплея и стилуса с писалка X3 Elite Plus няма
да ви се налага да правите компромиси с естетиката или практичността. Сивият,
метален корпус и ергономичният 9-милиметров
профил на нашия усъвършенстван дисплей с писалка правят устройството абсолютно
удоволствие за наблюдение, носене и използване.
Новият стилус X3 Elite Plus също е иновативно и стилно решение за цифрово рисуване. Той не само има усъвършенствана вътрешна структура, но и издръжливостта му е приблизително два пъти по-голяма от тази на оригиналния стилус XP-Pen.
Спецификации:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 340 мм |
| Активна площ височина | 191 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 200 rps |
| Точност | 0,5 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 8 |
| Писалка стилус | активна писалка с вградена батерия |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, iOS, Microsoft Windows |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 15,4 " |
| Резолюция на дисплея | 1920x1080 Full HD |
| Цветова гама Adobe RGB | 99 % |
| Цветова гама NTSC | 94 % |
| Цветова гама sRGB | 133 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 443 мм |
| Размери ширина | 256 мм |
| Размер дълбочина | 9 мм |