| Лек таблет за пътуване |
| Естествени щрихи без зареждане |
| Наклон на писалката за детайли |
| Лесно свързване и към Android |
| Места за получаване | 4,99 € | 18. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 18. 5. при Вас |
Основен графичен таблет, размери 210,5×159,8×12,9 mm, стилус без батерия P01, поддържа наклон на писалката 60°, резолюция 5080LPI, USB-C
Открийте истинския си творчески потенциал с достъпния графичен таблет Deco Fun S. Таблетът се гордее основно със своята невероятна производителност и компактен размер, което го прави идеален спътник не само за работа, но и за игра на видеоигри, като например OSU!.
Ефективен и ефикасен при
работа
Таблетът може да се използва по време на
онлайн работни срещи. Помага за
по-ефективна и бърза работа. С помощта на
таблета можете да пишете или
скицирате, да допълвате графики
или коментари. Това е модерен и ефективен начин за бързо представяне на
вашите предложения и идеи пред колеги,
надредени или клиенти. Освен това таблетът
е подходящ за бързо цифрово подписване
на договори и документи.
Преносим и елегантен
Изживейте лекия и елегантен дизайн на
таблета Deco Fun S. С дебелина от само
12,9 mm, таблетът е идеален партньор
за пътуване, който лесно можете да
поставите в чантата си. В опаковката е включена писалка без батерия P01.
При рисуване и писане със сигурност ще
оцените и възможността за наклон на
писалката 60°. Благодарение на
8192 нива на натиск, писалката може
да създава творби точно според вашите
представи. Със стилуса ще можете да
рисувате по-естествени и фини линии.

Plug and play
Deco Fun S е проектиран за лесно свързване
plug-and-play. Свържете го и сте готови да
започнете вашето творческо пътешествие. За
разширени настройки, като например натиск
на писалката, изтеглете драйвера и извършете лесна инсталация в 3 стъпки.

Разширена съвместимост
Таблетът е съвместим с лаптопи и компютри с операционна система Windows 7 (или
по-нова, поддръжка на WIN 11), Mac OS X 10.10
(или по-нова, поддръжка на macOS Monterey),
Chrome OS 88 (или по-нова, може да не
работи добре с някои сгъваеми/отделящи се
Chromebook), Linux.
За разлика от някои предишни модели, той
поддържа и връзка с устройства с
Android 6.0 и по-висока. За свързване на
таблета обаче телефонът или таблетът
трябва да поддържат USB OTG.
Поддържа повечето софтуери за дигитална
работа, дистанционно обучение, рисуване и анимация, включително Microsoft Office, Zoom, Skype,
Adobe, Photoshop, SAI и др.

Софтуер за потребители на XP-PEN
За потребителите на графични таблети XP-PEN
производителят е подготвил възможност за
изтегляне на програми за работа, но и за
забавление. Повече информация и условия
можете да намерите на
уебсайта на производителя

Характеристики:
Технически параметри:
Току-що закупихте нов графичен таблет XPPEN? Не забравяйте да изтеглите на вашия компютър правилните драйвери.
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 160 мм |
| Активна площ височина | 101 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 220 rps |
| Брой на регулируемите бутони | 0 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB-C |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 159,8 мм |
| Размери ширина | 210,5 мм |
| Размер дълбочина | 12,9 мм |