| Прецизни щрихи благодарение на 8192 нива |
| Лек таблет за пътуване |
| Естествено рисуване с наклон |
| Лесно свързване чрез USB-C |
| Места за получаване | 8,59 € | 27. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 27. 5. при Вас |
Основен графичен таблет, размери 315×222,9×12,5 mm, писалка без батерия P01, поддържа наклон на писалката 60°, резолюция 5080LPI, USB-C
Открийте истинския си творчески потенциал с достъпния графичен таблет Deco Fun L. Таблетът се гордее основно с невероятната си производителност и компактен размер, което го прави идеален спътник не само за работа, но и за игра на видеоигри като например OSU!.
Ефективен и ефикасен при
работа
Таблетът може да се използва по време на
онлайн работни срещи. Помага за повишаване
на ефективността и ускоряване на работата.
С помощта на таблета можете да пишете
или скицирате, да добавяте графики
или коментари. Това е модерен и ефективен начин за бързо представяне на
вашите предложения и идеи пред колеги,
ръководители или клиенти. Освен това
таблетът е подходящ за бързо цифрово
подписване на договори и документи.
Преносим и елегантен
Насладете се на лекия и елегантен дизайн на
таблета Deco Fun L. С дебелина от едва
12,5 мм, таблетът е идеалният
партньор за пътуване, който лесно можете да
поставите в чантата си. В комплекта е включена писалка без батерия P01.
При рисуване и писане със сигурност ще
оцените и възможността за наклон на
писалката от 60°. Благодарение на
8192 нива на натиск, писалката може
да създава творби точно според вашите
представи. С писалката ще можете да
рисувате по-естествени и фини щрихи.

Plug and play
Deco Fun L е проектиран за лесно свързване
plug-and-play. Свържете го и сте готови да
започнете своето творчески пътешествие. За
разширени настройки, като натиск на
писалката, изтеглете драйвера и извършете
лесна инсталация в 3 стъпки.

Разширена съвместимост
Таблетът е съвместим с лаптопи и компютри с операционна система Windows 7 (или
по-нова, поддръжка на WIN 11), Mac OS X 10.10
(или по-нова, поддръжка на macOS Monterey),
Chrome OS 88 (или по-нова, може да не
работи добре с някои сгъваеми/разглобяеми
Chromebook), Linux.
В сравнение с някои предишни модели, той
поддържа и свързване с устройства с
Android 6.0 и по-нова версия. За да
свържете таблета обаче, телефонът или
таблетът трябва да поддържат USB
OTG.
Поддържа по-голямата част от софтуера за
дигитална работа, дистанционно обучение,
рисуване и анимация, включително Microsoft
Office, Zoom, Skype, Adobe, Photoshop, SAI и др.

Софтуер за потребители на XPPEN
За потребителите на графични таблети XP-PEN
производителят е подготвил възможност за
изтегляне на програми за работа, но и за
забавление. Повече информация и условия
можете да намерите на
уебсайта на производителя

Характеристики:
Технически параметри:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 254 мм |
| Активна площ височина | 159 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 220 rps |
| Брой на регулируемите бутони | 0 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB-C |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 222,9 мм |
| Размери ширина | 315 мм |
| Размер дълбочина | 12,5 мм |