| Творете професионално и в движение |
| 16 384 нива на съвършена прецизност |
| Реалистични цветове за живи илюстрации |
| Голям 12,2-инчов дисплей без компромиси |
| Места за получаване | безплатно | 25. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 25. 5. при Вас |
Професионален графичен таблет 12,2" X-paper IPS дисплей, 2160×1440, активна площ 263×148 mm, 16 384 нива на натиск, резолюция на сензорния слой 2540 lpi
Представете си графично творчество със студийно качество – но не непременно в студио. XPPen ArtMobile ви позволява да творите в движение като професионалист. Той интегрира най-доброто от професионалното студио в тънък 12,2-инчов таблет. Вдъхва живот на всяка визия както никога досега, благодарение на съвършената си мобилност. Включеният стилус X3 Pro е оборудван с мощен чип, предназначен за рисуване, 16 хиляди нива на натиск и технология EMR (електромагнитен резонанс), с което вдига летвата за това как трябва да се усеща рисуването и творчеството на таблет – нежно, точно и гладко. XPPen ArtMobile възпроизвежда зашеметяващи изображения с реалистични цветове благодарение на широката цветова гама от 109% sRGB и невероятния диапазон от 16,77 милиона цвята. Благодарение на това и най-цветните произведения на изкуството оживяват с несравнима жизненост и прецизност.
Ключови характеристики:
| Графичен таблет | |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
|---|---|
| Безжична връзка | Да |
| Интерфейс | USB-C |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 16 " |
| Технология на дисплея | IPS |
| Контрастно съотношение | 1200:1 |
| Ъгъл на видимост | 178 ° |
| Цветова гама Adobe RGB | 82 % |
| Цветова гама NTSC | 77 % |
| Цветова гама sRGB | 109 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 192 мм |
| Размери ширина | 279 мм |
| Размер дълбочина | 6,9 мм |
| Тегло | 599 г |