| 4K OLED за съвършени детайли |
| 16384 нива на натиск на писалката |
| 99% Adobe RGB цветове |
| Две писалки и контролер в комплекта |
Графичен таблет 15,6” OLED, 3840×2160 (4K), активна площ прибл. 344,2×193,6 мм, 16 384 нива на натиск, разделителна способност 5080 lpi, 99 % Adobe RGB, наклон на писалката ±60°
Пренесете идеите си в дигиталния свят с невиждана досега яснота и прецизност. Графичният таблет Artist Ultra 16 съчетава брилянтен 15,6” 4K OLED дисплей с изключително чувствителна технология на писалката. Вашата работа незабавно ще оживее в перфектни цветове и с изобразяване и на най-фините детайли.
Перфектна картина:
Творете на върхов 4K (3840 × 2160) OLED панел.
Получавате абсолютно черно, безкраен
контраст и 99% покритие на цветовото
пространство Adobe RGB, което гарантира
максимална вярност на цветовете за печат и дигитална презентация.
Екстремна прецизност на
писалката:
Благодарение на невероятните 16 384 нива
на натиск и поддръжка на наклон
±60°, писалката X3 Smart Chip Pro улавя всяко
ваше движение. От най-тънката линия до силен
замах – рисуването е плавно и напълно
естествено.
Пълно оборудване:
В опаковката ще намерите две пасивни
писалки (стандартна X3 Smart Chip Pro и версия X3 Pro
Slim), за да можете да изберете захвата, който
ви пасва най-добре. Работата ви
допълнително ще се ускори от включеното
безжично дистанционно за бързи клавиши
(ACK05).
Широка съвместимост:
Таблетът се свързва лесно чрез модерен
USB-C. Работи безпроблемно с операционни системи Windows, Mac OS X и дори Android,
така че можете да творите на компютър и в
движение.
Дисплей
Стилус
Размери и тегло
Свързване и захранване
Съвместимост
Artist Ultra 16 е идеалният избор за
професионални графици, илюстратори и фотографи, които изискват безкомпромисно
качество на картината и
абсолютен контрол върху
всеки щрих.
| Графичен таблет | |
| Активна площ широчина | 344,2 мм |
|---|---|
| Активна площ височина | 193,6 мм |
| Нива на налягането | 16384 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB-C, HDMI |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 15,6 " |
| Резолюция на дисплея | 3840x2160 |
| Технология на дисплея | Amoled |
| Ъгъл на видимост | 170 ° |
| Цветова гама Adobe RGB | 99 % |
| Цветова гама sRGB | 99 % |
| Дисплей | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 273 мм |
| Размери ширина | 405 мм |
| Размер дълбочина | 13,5 мм |
| Тегло | 1530 г |