| Операционна система | |
| Операционна система | iOS |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 3,5 " |
| Резолюция на дисплея | 960x640 |
| Технология на дисплея | IPS |
| Памет | |
| Вградена памет | 64 GB |
| Оперативна памет | 0,5 GB |
| Слот за карта с памет | Не |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | Apple 30pin |
| Капацитет на батерията | 1500 mAh |
| Време на готовност | 200 часа |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Не |
| NFC | Не |
| Аудио 3,5 мм жак | Да |
| GPS за навигация | Да |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Повишена издръжливост на телефона | Не |
| Клавиатура с бутони | не |
| Шаси | пластмаса |
| Цвят | бял |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 115 мм |
| Размери ширина | 59 мм |
| Размер дълбочина | 9,3 мм |
| Тегло | 140 г |
| 10 | Най-продавани |
| 0 | Оригинални |
| 1 | Дрегери за алкохол |
| 7 | Стойки |
| 1 | Зарядни устройства |
| 2 | Кабели редукция |
| 1 | Handsfree |
| 2 | Часовници и фитнес гривни |
| 1 | Диагностика на автомобили |