| Операционна система | |
| Операционна система | Android |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 6 " |
| Памет | |
| Вградена памет | 128 GB |
| Оперативна памет | 4 GB |
| Слот за карта с памет | Да |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | USB-C |
| Безжично зареждане | да вградено |
| Поддръжка на OTG USB | Да |
| Комуникация | |
| NFC | Да |
| Аудио 3,5 мм жак | Да |
| GPS за навигация | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 151,7 мм |
| Размери ширина | 75,4 мм |
| Размер дълбочина | 7,3 мм |
| Тегло | 158 г |