| Операционна система | |
| Операционна система | Android |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 9,7 " |
| Резолюция на дисплея | 1024x768 |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | microUSB |
| Поддръжка на OTG USB | Не |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Не |
| Слот за SIM карта | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 180 мм |
| Размери ширина | 238 мм |
| Размер дълбочина | 8,5 мм |
| Тегло | 608 г |