| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 3 " |
|---|---|
| Резолюция на дисплея | 400x240 |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | microUSB |
| Поддръжка на OTG USB | Да |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Да |
| Аудио 3,5 мм жак | Да |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 109,9 мм |
| Размери ширина | 54 мм |
| Размер дълбочина | 13 мм |
| Тегло | 103 г |
| 10 | Най-продавани |
| 0 | Оригинални |
| 2 | Измервателни инструменти |
| 21 | Стойки |
| 8 | Зарядни устройства |
| 8 | Powerbank батерия |
| 15 | Кабели редукция |