| Всичко под ръка веднага |
| Водоустойчива сигурност в дъжда |
| Два джоба за перфектен ред |
| Бързо закрепване без грижи |
| Места за получаване | 4,99 € | 10. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 10. 4. при Вас |
Практична задна триъгълна чанта за рамка с обем 1 литър, подходяща за телефон, ключове, очила, инструменти и помпа
Практична задна затваряща се
триъгълна чанта с два джоба за планински и шосейни велосипеди за съхранение на дребни
предмети, инструменти и сгъваема
помпа.
Водоустойчивата чанта е предназначена за пътни и планински велосипеди. Той обаче може
да се използва за всички
велосипеди, които имат горната
греда на рамката.
Чантата се закрепва с помощта на
велкро ленти към горната
греда на рамката и стълбчето на
седалката. Чантата е подходяща за
съхранение на портфейл, телефон, ключове,
инструменти и сгъваема помпа. Общият
обем на чантата е
1 литър.
Чантата е изработена от много здрав
полиестер. Материалът не се деформира
при употреба. Чантата е
подплатенаотвътре. Чантата има
общо два отделни джоба.
В по-големия джоб, който се намира от
дясната страна, има 2 дръжки ,
подходящи за здраво закрепване на сгъваема
помпа с максимална дължина 24 см и за
инструменти. Джобът има триъгълно
отваряне с удобен ципс, който
осигурява бърз и лесен достъп до чантата.
От лявата страна има втори джоб с цип**,
който е подходящ за поставяне на ключове
или други дребни предмети.
Чантата е водоустойчива и може
да се използва при дъжд.
Функции:
Технически спецификации:
| Захващане | |
| Място на прикрепване | кормило; тръба |
|---|---|
| Тип държач | Универсален |
| С магнит | Не |
| За ProClip | Не |
| Захранване и батерия | |
| Устройството се зарежда през стойката чрез | без зареждане |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Водоустойчив, прахоустойчив | Да |
| Съставни части на държача | комплект |
| За транспортните средства | велосипед |
| Размер и тегло | |
| Минимална височина на устройството | 0 мм |
| Максимална височина на устройството | 200 мм |
| Минимална ширина на устройството | 0 мм |
| Максимална ширина на устройството | 100 мм |
| Минимална дълбочина на устройството | 0 мм |
| Максимална дълбочина на устройството | 30 мм |
| Други | |
| Държач за | телефон и таблет |