| Лаптоп 15,6" безопасно под ръка |
| Водоустойчив материал защитава всеки ден |
| Предният джоб побира дори каска |
| Удобно носене благодарение на вентилацията |
| Доставка до адрес | 8,29 € | 6. 5. при Вас |
Универсална раница за лаптоп, високо качество на изработка, много отделения и джобове, за лаптоп 15,6", обем прибл. 23 л, преден джоб, например за каска за тротинетка
Универсална раница за лаптоп до
размер 15,6" е идеалният избор за
ежедневна употреба, независимо
дали отивате на работа или на училище.
Нейният неутрален черен цвят я прави
универсален аксесоар, който подхожда на
всяко облекло и е подходящ както за
мъже, така и за жени или студенти.
Раницата е не само просторна, но
има и няколко практични отделения за
всичко, което може да ви потрябва през деня.
Освен това разполага и с преден
джоб, чийто обем може да се увеличи за
съхранение например на каска за
тротинетка, каска за велосипед или
топка.

Раницата е изработена от здрав и водоустойчив материал Oxford с дълъг
експлоатационен живот и устойчивост
на разкъсване и износване. Предимство е нейният дизайн и конструкция, които правят
раницата удобна за носене дори
през целия ден.
За комфортно носене раницата е пригодена
с няколко основни елемента. На първо място,
гърбът на раницата е изработен от
дишаща материя с вентилационна
мрежа, която осигурява
проветрение на гърба. Друг елемент
за удобно носене са регулируемите и ергономично оформени презрамки с ширина 6,5 см. Тези презрамки са естествено
подплатени, а вътрешната им страна отново е снабдена с вентилационна мрежа. Част от
презрамките е и регулируем гръден
колан.
Раницата е изработена от водоустойчив материал, което гарантира, че вещите ви ще останат сухи дори в дъждовни дни. Основното просторно отделение осигурява достатъчно място за лаптоп, книги, други предмети от първа необходимост или дори дрехи. Освен това раницата съдържа няколко джоба и отделения, които са идеални за по-малки предмети като ключове, химикалки, портфейл или мобилен телефон. Отстрани са разположени отделения, в които може да се постави бутилка с напитка и чадър.
Места за съхранение на раницата:
Характеристики на раницата:
Технически спецификации:
| Конструкция, материал и цвят | |
| Материал | текстил |
|---|---|
| Цвят | черен |
| Вид раница | градска, за лаптоп, училищна |
| Обем | 23 л |
| Подходящ за лаптопи | 11.6, 13.3, 14, 15.6 |
| Характеристики на раницата | вграден USB порт, регулеруеми презрамки |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 460 мм |
| Размери ширина | 300 мм |
| Размер дълбочина | 170 мм |
| За размера на лаптопа | 15.6 - 16" |
Здравейте, благодаря ви за покупката на раницата SunRed, вярвам, че ще продължите да бъдете доволни.