| Светкавична производителност на чипа A19 |
| Плавен 120Hz OLED дисплей |
| Професионална 48Mpx камера |
| 256 GB за всичко |
| Места за получаване | 4,99 € | 8. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 8. 6. при Вас |
Новият iPhone 17 носи съчетание от върхова производителност, модерен дизайн и усъвършенствани функции, които ще улеснят работата и забавленията ви. Елегантната конструкция със заоблени ръбове, по-тънки рамки и издръжливо стъкло Ceramic Shield 2 осигурява не само атрактивен външен вид, но и дълъг експлоатационен живот. Благодарение на мощния чип A19, бързата 5G свързаност и голямото 256GB пространство за съхранение винаги разполагате с достатъчно място и мощност за снимки, видеоклипове, приложения и ежедневен мултитаскинг. iPhone 17 е идеалният избор за всички, които искат модерен смартфон без компромиси.
Новият iPhone 17 носи съчетание от върхова производителност, модерен дизайн и усъвършенствани функции, които ще улеснят работата и забавленията ви. Елегантната конструкция със заоблени ръбове, по-тънки рамки и издръжливо стъкло Ceramic Shield 2 осигурява не само атрактивен външен вид, но и дълъг експлоатационен живот. Благодарение на мощния чип A19, бързата 5G свързаност и голямото 256GB пространство за съхранение винаги разполагате с достатъчно място и мощност за снимки, видеоклипове, приложения и ежедневен мултитаскинг. iPhone 17 е идеалният избор за всички, които искат модерен смартфон без компромиси.
6,3” Super Retina XDR OLED дисплеят с резолюция 2622 × 1206 пиксела предлага изключително остро изображение, върхова яркост до 3 000 нита и адаптивна честота на опресняване ProMotion до 120 Hz. Резултатът е перфектно гладко скролване, реалистични цветове и отлична четливост дори на пряка слънчева светлина. Защитата на дисплея е осигурена от издръжливото стъкло Ceramic Shield 2 със значително по-висока устойчивост на надраскване.
Двойната 48Mpx Fusion фотосистема с основен и ултраширокоъгълен обектив позволява заснемането на детайлни кадри с висока резолюция дори при лоши светлинни условия. Усъвършенстваните функции, като 2× увеличение, автоматично премахване на разсейващи обекти или ултрастабилизирано 4K видео, ви дават максимална свобода при снимане на снимки и видеоклипове. Предната 18Mpx камера Center Stage освен това автоматично настройва кадъра така, че всички участници да са винаги идеално в центъра на вниманието.

Системата Apple Intelligence помага при комуникацията, организацията и продуктивността – например автоматично филтрира непознати повиквания, превежда текстове и улеснява работата със съдържанието на дисплея. Dynamic Island прегледно показва известия и активности в реално време, докато персонализиращият се бутон за действие позволява бърз достъп до най-често използваните от вас функции.
Батерията с капацитет 3692 mAh осигурява надеждна работа през целия ден, а когато трябва да презаредите, бързото 35W зареждане или безжичното зареждане 25W ще ви върнат в действие за кратко време. Поддръжката на 5G, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, както и устойчивостта на вода и прах по стандарт IP68 са нещо естествено, така че можете да разчитате на безпроблемната работа на телефона във всяка ситуация.
Дисплей
Производителност и памет
Камера
Свързаност и функции
Батерия и зареждане
Конструкция и устойчивост
| Операционна система | |
| Операционна система | iOS |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 6,3 " |
| Резолюция на дисплея | 2622x1206 |
| Технология на дисплея | OLED |
| Памет | |
| Вградена памет | 256 GB |
| Оперативна памет | 8 GB |
| Слот за карта с памет | Не |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | USB-C |
| Безжично зареждане | Apple MagSafe |
| Капацитет на батерията | 3692 mAh |
| Комуникация | |
| Поддържа две SIM карти | Да |
| NFC | Да |
| Аудио 3,5 мм жак | Не |
| GPS за навигация | Да |
| Поддържани мрежи | 5G |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Повишена издръжливост на телефона | Не |
| Клавиатура с бутони | не |
| Цвят | черен |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 149,6 мм |
| Размери ширина | 71,5 мм |
| Размер дълбочина | 7,95 мм |
| Тегло | 177 г |