| Връща пълната издръжливост на контролера |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без паметов ефект |
| 12 месеца гаранция на капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 5. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 5. 5. при Вас |
Резервна батерия за Nvidia P2920, Nvidia Shield Game Controller, Nvidia Shield Tv Game Controller, 1800 mAh, Ni-Mh, производител: Cameron Sino Technol
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Nvidia:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1800 mAh |
| Тип батерия | Ni-MH |
| Напрежение на батерията | 2,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 51 мм |
| Размери ширина | 29 мм |
| Размер дълбочина | 15 мм |
Здравейте,
Благодарим ви отново за покупката от Sunnysoft. Ще се радваме, ако ни посетите следващия път и ако препоръчате услугите на Sunnysoft на приятелите си.