| По-дълъг живот за безжично писане |
| Качествен заместител с 12-месечна гаранция |
| Без мемори ефект при зареждане |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 21. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 21. 5. при Вас |
Батерия за клавиатура Logitech Mx Keys, капацитет 1500 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Logitech:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Клавиатури и мишки |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1500 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 85 мм |
| Размери ширина | 19 мм |
| Размер дълбочина | 7 мм |