| По-дълъг живот за Surface |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 26. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 26. 6. при Вас |
Батерия за лаптоп Microsoft Surface Pro 7 Plus, Pro 7 1960, капацитет 6400mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет на
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Microsoft:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 6400 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 7,58 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 225 мм |
| Размери ширина | 102 мм |
| Размер дълбочина | 4 мм |