| Връща пълната мощност на плейъра |
| Качествена замяна с 12-месечна гаранция |
| Без мемори ефект при зареждане |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Места за получаване | 4,99 € | 29. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 29. 5. при Вас |
Батерия за плейър Creative Zen V, Zen V Plus, капацитет 650 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя дава на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет за
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Creative:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Плейъри, Други устройства |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 650 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 41 мм |
| Размери ширина | 30 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |