| Удължена гаранция за капацитет от 6 на 12 месеца |
| Производител на качествени батерии Cameron Sino |
| Над 20 000 батерии от тази марка |
| Собствена разработка на батерии от 2000 г. насам |
| Места за получаване | 4,99 € | 10. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 10. 4. при Вас |
Батерия за безжични слушалки HyperX Cloud Flight, Cloud Alpha и други, капацитет 1500 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Hyperx:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Слушалки и handsfree |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1500 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 52 мм |
| Размери ширина | 40 мм |
| Размер дълбочина | 7 мм |