| Удължена гаранция за капацитет от 6 на 12 месеца |
| Производител на качествени батерии Cameron Sino |
| Над 20 000 батерии от тази марка |
| Собствена разработка на батерии от 2000 г. насам |
| Места за получаване | 4,99 € | 28. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 28. 4. при Вас |
Батерия за високоговорител Marshall Willen, капацитет 2600 mAh, Li-Ion, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате акумулатора с оригинално или съвместимо зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Marshall:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Тонколони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2600 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 69 мм |
| Размери ширина | 19 мм |
| Размер дълбочина | 19 мм |