| Удължена гаранция за капацитет от 6 на 12 месеца |
| Производител на качествени батерии Cameron Sino |
| Над 20 000 батерии от тази марка |
| Собствена разработка на батерии от 2000 г. насам |
| Места за получаване | 4,99 € | 22. 7. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 22. 7. при Вас |
Батерия за часовник Garmin Forerunner 45, капацитет 70 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Разширена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия за 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Garmin:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 70 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,8 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 30 мм |
| Размери ширина | 13 мм |
| Размер дълбочина | 3 мм |