| Дълъг живот благодарение на 8800 mAh |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за таблети, Samsung Tab Active Pro и други, капацитет 8800 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Samsung:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Таблети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 8800 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,85 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 165 мм |
| Размери ширина | 108 мм |
| Размер дълбочина | 5 мм |