| Удължена гаранция за капацитет от 6 на 12 месеца |
| Производител на качествени батерии Cameron Sino |
| Над 20 000 батерии от тази марка |
| Собствена разработка на батерии от 2000 г. насам |
| Места за получаване | 4,99 € | 9. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 9. 4. при Вас |
Батерия за контролери за дронове, Dji Mavic Mini Controller, капацитет 3400 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет за
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Dji:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Дронове |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3400 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 66 мм |
| Размери ширина | 21 мм |
| Размер дълбочина | 20 мм |
Здравейте,
Благодарим ви отново за покупката от Sunnysoft. Ще се радваме, ако ни посетите следващия път и ако препоръчате услугите на Sunnysoft на приятелите си.