| Надеждна замяна без компромиси |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Гаранция за капацитета 12 месеца |
Батерия за мобилни телефони Blackview Bv2000, капацитет 2050 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Blackview:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Мобилни телефони и смартфони |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2050 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 82 мм |
| Размери ширина | 60 мм |
| Размер дълбочина | 4 мм |