| Надеждна издръжливост за Rs31 |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 5. при Вас |
Батерия за баркод скенери, Cipherlab Rs31, капацитет 2500 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на оригиналната ви батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Cipherlab:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Четци за баркодове и апликатори за етикети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2500 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 79 мм |
| Размери ширина | 55 мм |
| Размер дълбочина | 7 мм |