| Дълъг живот 3400 mAh |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без паметов ефект |
| Гаранция за капацитет 12 месеца |
| Места за получаване | 4,99 € | 22. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 22. 5. при Вас |
Батерия за електрическа четка, Vileda Quick & Clean, капацитет 3400 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
на тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Vileda:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Прахосмукачки и прахосмукачки роботи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3400 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 66 мм |
| Размери ширина | 21 мм |
| Размер дълбочина | 19 мм |