| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| Защита от презареждане и обратна полярност |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | безплатно | 24. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 24. 6. при Вас |
Батерия за лаптоп, Panasonic Cf-54, капацитет 4200 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, застава зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Panasonic:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Лаптопи |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 4200 mAh |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение на батерията | 11,1 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 141 мм |
| Размери ширина | 72 мм |
| Размер дълбочина | 20 мм |