| По-дълга игра без притеснения |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12-месечна гаранция на капацитета |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за игрови конзоли, Valve Index Controller, капацитет 1000 mAh, Li-Ion, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на оригиналната ви батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкция
Ръководството за потребителя ще намерите
на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Valve:
Valve Index:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1000 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,8 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 49 мм |
| Размери ширина | 20 мм |
| Размер дълбочина | 8 мм |