| Надеждна издръжливост за Surface |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| Гаранция за капацитет 12 месеца |
| Места за получаване | 4,99 € | 4. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 4. 5. при Вас |
Батерия за таблети, Microsoft Surface 1927, Surface Go 2, капацитет 3500 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Microsoft:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Таблети |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3500 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 7,6 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 176 мм |
| Размери ширина | 77 мм |
| Размер дълбочина | 4 мм |