| Дълъг живот до 1200 цикъла |
| Без ефект на паметта при зареждане |
| Защита срещу презареждане и обратна полярност |
| Гаранция за капацитета цели 12 месеца |
| По поръчка |
|---|
| Ние ще предоставим продуктите въз основа на поръчката. Ще бъдете информирани за доставката, след като получите поръчката, или ни пишете. |
Батерия за осветление, Streamlight Fire Vulcan LED, капацитет 3200 mAh, Lifepo4, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12-месечна гаранция за загуба на капацитет
за тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Streamlight:
Батерията е еквивалент на тези оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Други устройства |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 3200 mAh |
| Тип батерия | LiFePO4 |
| Напрежение на батерията | 6,4 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 69 мм |
| Размери ширина | 53 мм |
| Размер дълбочина | 27 мм |