| По-дълго време за игра без компромиси |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без ефект на паметта |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 25. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 25. 5. при Вас |
Батерия за конзоли за игри, Nintendo Switch 2, капацитет 4800 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, гарантира отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет за
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Nintendo:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Игрални конзоли |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 4800 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 77 мм |
| Размери ширина | 55 мм |
| Размер дълбочина | 8 мм |