| Връща пълната мощност на слушалките |
| Качествена замяна от Cameron Sino |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 25. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 25. 5. при Вас |
Батерия за слушалки, Jabra Evolve 2, Evolve2 65, капацитет 380 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, държи на отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет за
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Можете да намерите ръководството за
потребителя на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Jabra:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Слушалки и handsfree |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 380 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 35 мм |
| Размери ширина | 15 мм |
| Размер дълбочина | 7 мм |