| Надеждна производителност за Palcom P7 |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| Без мемори ефект |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 2. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 2. 6. при Вас |
Батерия за дистанционно управление на кран, Palfinger Palcom P7, капацитет 2000 mAh, Ni-MH, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството тя предоставя на потребителите
12 месеца гаранция за загуба на капацитет на
тази батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за употреба ще намерите на тази страница.
Параметри
Съвместимост
Palfinger:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Дистанционни управления за кранове |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 2000 mAh |
| Тип батерия | Ni-MH |
| Напрежение на батерията | 7,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 119 мм |
| Размери ширина | 66 мм |
| Размер дълбочина | 28 мм |