| По-дълга издръжливост за G733 |
| Без мемори ефект |
| До 1200 цикъла на зареждане |
| 12 месеца гаранция за капацитета |
| Места за получаване | 4,99 € | 10. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 10. 4. при Вас |
Батерия за слушалки, Logitech G733, капацитет 1500 mAh, Li-Pol, производител: Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и висококачествен
заместител на оригиналната ви батерия.
Можете да зареждате батерията с оригиналното или съвместимо зарядно
устройство, предназначено за вашето
устройство.
Удължена гаранция срещу
загуба на капацитет от 6 до 12 месеца
Производителят на тази батерия, Cameron Sino,
гарантира отличното качество на своите
продукти. Като доказателство за качество,
той предоставя на потребителите 12-месечна
гаранция срещу загуба на капацитет на тази
батерия.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя може да бъде
намерено на тази
страница .
Параметри
Съвместимост
Логитик:
Батерията е еквивалентна на тези оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Слушалки и handsfree |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 1500 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 3,7 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 51 мм |
| Размери ширина | 40 мм |
| Размер дълбочина | 6 мм |