| Открива топлинни загуби незабавно |
| Улавя фините разлики точно |
| Измерва до 550 °C |
| Запазва изображения за проверка |
| Места за получаване | 4,99 € | 28. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 28. 5. при Вас |
Hti H100 – лека ръчна термокамера с резолюция 96×96 (IRS 240×240), температурен диапазон до 550 °C и съхранение на изображенията в паметта. Идеална за дома и електротехниката.
Hti H100 е компактна ръчна термокамера, предназначена за бърза диагностика на топлинни проблеми в домакинствата, строителството, електроинсталациите и индустрията. Благодарение на инфрачервения сензор VOx, термалната разделителна способност 96×96 (IRS 240×240) и температурна чувствителност макс. 60 mK, тя може да улавя фини температурни разлики, които не са видими с просто око. Камерата предлага лесно управление, ясен 2,4" дисплей и възможност за запаметяване на изображения във вътрешната памет за последващ анализ.
Оптика
Измерване на температурата
Изображение и съхранение
Батерия и захранване
Условия на работа
Физически параметри
| Тип аксесоар | |
| Вид на устройството | Компактни термокамери |
|---|---|
| Дисплей | |
| Диагонал на дисплея | 2,4 " |
| Резолюция на дисплея | 320x240 |
| Резолюция на сензора | 240x240 |
| Размер на пиксела | 12 |
| NETD макс. | 60 mK@25°C |
| Захранване и батерия | |
| Системен конектор | USB-C |
| Работно време | 3 часа |
| Тип на захранването | вградена батерия |
| Комуникация | |
| с Wi-fi | Не |
| Софтуер за компютър | Да |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Мобилни приложения | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 208 мм |
| Размери ширина | 60,9 мм |
| Размер дълбочина | 75,9 мм |
| Тегло | 233 г |
| Други | |
| Максимална измерима температура | 150 °C |
| Минимална измерима температура | -20 °C |
| Употреба | Лов и риболов, Строителство, Промишлена диагностика, PCB диагностика, Хоби |