| Безопасност за конзолата при пътуване |
| Място за 19 игри |
| Аксесоари прегледно под ръка |
| Калъф и практична стойка |
| Места за получаване | 4,99 € | 28. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 28. 5. при Вас |
Калъф за Nintendo Switch и Switch OLED, надеждно защитава вашата конзола, място за съхранение на аксесоари, използване като стойка
Идеален калъф за съхранение и пренасяне на игрова конзола Nintendo Switch. Калъфът е перфектен избор за максимална защита на вашата игрова конзола. Висококачественият материал и прецизната изработка са гаранция, че вашият Nintendo Switch ще пасне идеално в калъфа.
Външната страна от твърд и издръжлив
материал отлично защитава съдържанието на
калъфа при удари. Меката подплата
гарантира, че вашата конзола Nintendo Switch ще има
най-добрия комфорт при транспортиране и съхранение.
Дисплеят на конзолата е защитен от две
сгъваеми прегради, които го отделят от
аксесоарите вътре в калъфа. Върху
преградите са разположени 19 слота за карти
с игри. Конзолата Nintendo Switch е подсигурена
срещу движение по време на транспортиране с помощта на велкро лента.
Лентата за лесно изваждане на конзолата
от калъфа може да се използва като
регулируема стойка, което е идеално, ако
искате да играете с приятел или да гледате
видео по време на пътуване.
За съхранение на аксесоари служи джоб в горната част на калъфа. Благодарение на
джоба можете да вземете със себе си зарядно
устройство, още един чифт Joy-Con контролери,
слушалки, кабели, стойка и други дребни
аксесоари. Джобът може да се затваря с цип,
за да не се движат аксесоарите свободно
вътре в калъфа при пренасяне. Найлоновият
цип предпазва Joy-Con контролерите от
надраскване.
Характеристики:
| Тип аксесоар | |
| За тип устройство | Игрална конзола |
|---|---|
| Конструкция, материал и цвят | |
| Дизайн на калъфа | Калъф джоб |
| Тип калъф | Универсален |
| Приложение | ръка |
| Материал | текстил, пластмаса |
| Цвят | черен |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 101,6 мм |
| Размери ширина | 241,3 мм |
| Размер дълбочина | 13,97 мм |