| Места за получаване | 4,99 € | 13. 4. при Вас |
| Доставка до адрес | 5,59 € | 13. 4. при Вас |
Универсален калъф за слушалки KZ, твърд материал, закопчаване с цип, размер 75×75×30 mm
Твърдият защитен калъф ще гарантира,
че вашите слушалки KZ ще бъдат винаги
защитени и безопасно съхранени.
Това е лесен и практичен калъф за
пренасяне, който е изработен от
издръжлив EVA материал. Този калъф
предпазва слушалките от смачкване и удар.
Двойното съхранение на слушалките заедно
с кабела се поддържа и от еластична
мрежа, благодарение на която
слушалките няма да се заплетат в аксесоарите, които можете да носите в калъфа. За защитата на вашите слушалки
служи мека подплата, която
предотвратява надраскване и излишни
движения.
Калъфът има закопчаване с цип.
Характеристики:
| Тип аксесоар | |
| За тип устройство | Слушалки |
|---|---|
| Конструкция, материал и цвят | |
| Тип калъф | Универсален, По поръчка |
| Водоустойчив, прахоустойчив | Не |
| Приложение | без захващане |
| Материал | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 75 мм |
| Размери ширина | 75 мм |
| Размер дълбочина | 30 мм |
Здравейте, вътрешни размери на калъфа 75×75×30 mm Поздрави www.SUNNYSOFT.cz