| Операционна система | Android |
|---|---|
| Диагонал на дисплея | 3,5 " |
| Вградена памет | 4 GB |
| Оперативна памет | 0,5 GB |
| Резолюция на дисплея | 480x320 HVGA |
| Слот за карта с памет | Да |
| Поддържа две SIM карти | Не |
| Клавиатура с бутони | не |
| Повишена издръжливост на телефона | Не |
| Шаси | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Технология на дисплея | LCD |
| Капацитет на батерията | 1500 mAh |
| Време на готовност | 470 часа |
| Тегло | 110 г |
| Размер височина | 113 мм |
| Размери ширина | 59,4 мм |
| Размер дълбочина | 9,9 мм |
| GPS за навигация | Да |
| Системен конектор | microUSB |
| Аудио 3,5 мм жак | Да |
| Съвместимост с операционната система | Android |
|---|---|
| Сензорен дисплей | Да |
| Време на готовност | 24 часа |
| Версия Bluetooth | 3.0 |
| Вибрации | Да |
| Индикация на времето | дигитално |
| Цвят | черен |